Obserwuj nas na facebooku

Ostatnio na blogu

21.02.2011 Zaproszenie na premierę Katalogu Szerfów Pomorskich

wolgast 88

 

Zaproszenie na premierę Katalogu Szerfów Pomorskich

Po kilku latach kolekcjonowania i roku intensywnych badań, udało nam się zakończyć prace nad Katalogiem Szerfów Pomorskich. (autorami katalogu są Wojciech Gibczyński znany na forach jako POMORZANY i Tomasz Witkiewicz)...

Szerfy to drobne monety, które nie występują w skarbach dlatego jeszcze 10 czy 15 lat temu były mało znane a dotychczasowa wiedza na ich temat jest uboga. Mennictwo pomorskie od lat było traktowane przez numizmatyków po macoszemu więc postanowiliśmy to zmienić.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na wieczór autorski w piątek 25 lutego na godzinę 17. Spotkamy się w restauracji „u Wyszaka”, która znajduje się w Szczecinie w piwnicach Ratusza Staromiejskiego.

Na spotkaniu będzie można kupić Katalog Szerfów w promocyjnej cenie, otrzymać autografy od autorów oraz porozmawiać o monetach, dawnym Szczecinie i nie tylko. Zachęcam również do pochwalenia się własnymi szerfami.

Poniżej link z lokalizacją restauracji

http://maps.google.pl/maps/place?hl=pl&rlz=1T4GFRE_plPL363PL364&um=1&ie=UTF-8&q=u+wyszaka&fb=1&gl=pl&hq=u+wyszaka&hnear=Szczecin&cid=2838208084183535043

z pozdrowieniami

Tomasz Witkiewicz