Obserwuj nas na facebooku

Ostatnio na blogu

Reklama w książkach

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy swojego produktu lub swojej firmy to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Nasze wydawnictwo zajmuje się wydawaniem książek o tematyce numizmatycznej. Obecnie w sprzedaży jest książka Z wykrywaczem po skarby, Numizmatyka bez tajemnic, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Poprzez kolejną pozycję Katalog szerfów pomorskich promujemy mennictwo pomorskie.

Wielkość sprzedaży książek waha się w granicy 5000 egzemplarzy rocznie a ponadto cały czas poszerzamy kanały dystrybucyjne. 

Niebawem wydajemy dwie książki. Pierwsza z nich Opowiadania Numizmatyczne. Historia monetą się toczysnuje opowieści o numizmatach przez pryzmat literatury pięknej. Druga z nich Podwójne szelągi w mennictwie pomorskim jest niejako kontynuacją Szerfów, chociaż zdecydowanie bogatszą pod każdym względem.

Nasze książki są pozycjami branżowymi czyli skuteczność reklamy jest bardzo duża. Nie planujemy dużej liczby reklamy w poszczególnych książkach ponieważ chcemy zwiększyć jej skuteczność oraz nie utrudniać życia czytelnikom.

Książki są formatu B5, a możliwe reklamy to czarnobiałe i kolorowe. W pakietach oczywiście jest taniej. Dodruki robimy dość często więc zawsze jest możliwość dodania nowego materiału.

Liczba miejsc reklamowych jest ściśle ograniczona.

Pytania proszę kierować na email:  szerfszczecin@interia.pl