Obserwuj nas na facebooku

Ostatnio na blogu

Rok 2024 idziemy ku nowemu

20 czerwca to co roku wyjątkowy dzień w naszej firmie, bowiem w tym dniu AD 2011 roku czyli 13 lat temu Sklep Numizmatyczny SzerfSzczecin otworzył się na klientów stacjonarnych.
Czas leci coraz szybciej ale przez te 4745 dni przeprowadziliśmy dziesiątki o ile nie setki tysięcy udanych transakcji i staliśmy się ważnym punktem na numizmatycznej mapie Polski. Kiedy 8 lat temu z okazji 5 rocznicy firmy zamieszczałem na fb wpis chwaliliśmy się, że mamy w stałej ofercie ponad 2400 przedmiotów na portalu numimarket. Dzisiaj przekroczyliśmy 6200 (https://numimarket.pl/sklep/szerfszczecin_30/1) a zapas towaru jaki mamy pozwala nam z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość????
Dzisiaj ta 13 rocznica jest wyjątkowa bo ostatni raz celebrujemy ją w siedzibie przy ulicy Śląskiej 19/2! Zapewne wielu z Was już wie, a Ci którzy jeszcze nie wiedzą to z radością informujemy, że wielkimi krokami kończymy przygotowania do przeniesienia firmy do nowej, WIĘKSZEJ, wymarzonej siedziby, która będzie się mieściła w Szczecinie przy ulicy Wyszyńskiego 20 (https://maps.app.goo.gl/FM92DYQ8nb36YTFW7)
Zespół nam się powiększa, pracy i towaru przybywa dlatego potrzebujemy przestrzeni do komfortowej, bezpiecznej i dyskretnej obsługi naszych Klientów. W nowym miejscu będziemy mieli dla Was wiele udogodnień i niespodzianek. Nie zabraknie również akcentów związanych z numizmatyką ale także z historią naszej firmy oraz naszego ukochanego Szczecina. Prace trwają intensywnie, wraz z zespołem zaprzyjaźnionych fachowców, a my nie możemy doczekać się ich końca.
Potencjalny termin otwarcia był już kilka razy przesuwany dlatego nie chciałbym zapeszać ale myślę, że termin 1 września 2024 roku jest realny ????
Odwiedzajcie nas w internecie na naszej stronie, na allegro czy na numimarkecie ale oczywiście zajrzyjcie jeszcze na koniec do sklepu stacjonarnego gdzie razem z Wami przeżyliśmy wiele ciekawych i ekscytujących momentów????
O konkretach związanych z przenosinami, będziemy informować na bieżąco!