Obserwuj nas na facebooku

Inwestowanie w złoto i srebro + Opowiadania Numizmatyczne

Inwestowanie w złoto i srebro + Opowiadania numizmatyczne

 

Przedmiotem tej aukcji są dwie książki:

Opowiadania numizmatyczne - autorstwa J. Chałupskiego, T. Witkiewicza, B. Ulki, K. Wytrykowskiego, K. Marciszewskiej, K. Kopczyńskiej

oraz

Inwestowanie w złoto i srebro - autorstwa Tomasz Witkiewicza

Więcej szczegółów

New

96

60 zł

Opowiadania Numizmatyczne tom 1. Historia monetą się toczy - Będąc na aukcji czy giełdzie numizmatycznej łatwo zauważyć, że pośród krzątającej się rzeszy uczestników każdy szuka czegoś innego, za czymś innym podąża. Ta różnorodność sprawia, że godnych opisania historii z numizmatyką w tle, jest wiele. Nasza książka przedstawia osiem takich opowieści napisanych przez utalentowanych autorów. Są tu opowiadania, których akcja dzieje się w średniowiecznym Gdańsku czy XVII-wiecznym Szczecinie. Są też historie, które działy się w przełomowym i niespokojnym XX wieku. Bardzo wiele osób i wydarzeń opisanych w opowiadaniach jest prawdziwych, na wzór powieści historycznych. Dlatego tytuł tomu „Historia monetą się toczy” doskonale oddaje charakter zbioru.

 

Książka jest nowa prosto od wydawcy.

Objętość 325 stron

Okładka miękka.


Zapraszamy również do odwiedzenia strony www.opowiadanianumizmatyczne.pl gdzie można zagłosować na ulubione opowiadanie.

 

 

Inwestowanie w złoto i srebro

 

Autor: Tomasz Witkiewicz

Format B5

Okładka miękka

Liczba stron 260

 

Opis - autor pragnie, aby wiedza zawarta w tej książce pomogła Tobie postawić pierwsze kroki, przygotowała Cię do zmierzenia się z rynkiem metali szlachetnych i jego uczestnikami oraz wskazała jak się na nim poruszać. Dlatego przekazuje Ci wiedzę, którą zdobył podczas kilkunastoletniej praktyki inwestora lokującego oszczędności w metalach szlachetnych. Dodatkowo dzieli się też obserwacjami rynku i sekretami zarezerwowanymi dla osoby stojącej po drugiej stronie lady, czyli właściciela firmy handlującej złotem i srebrem oraz numizmatami. Osoby znającej doskonale specyfikę branży, zawierającej setki transakcji nie tylko sprzedaży ale też i kupna metali szlachetnych w różnych postaciach i ilościach.


Więcej o książce Inwestowanie w złoto i srebro na portalu www.inwestowaniewzlotoisrebro.pl