Kontakt

Sklep Numizmatyczny SzerfSzczecin

ul. Śląska 19/2
(wejście od Mazurskiej 13)
70-434 Szczecin
Godziny otwarcia:
Pn-pt. 10-18
Sob.   10-14

tel: 918314468
e-mail: szerfszczecin@interia.pl
allegro: SzerfSzczecin
numimarket: SzerfSzczecin

Sklep stacjonarny

Sklep Numizmatyczny Szerf Szczecin


 

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego SzerfSzczecin,

który jest otwarty

od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18,

oraz w soboty od 10 do 14.

 

Adres sklepu:

 

ul. Śląska 19/2

(wejście od Mazurskiej 13)

70-434 Szczecin


NIP 9552020703
Regon 320292650


tel. 918314468

szerfszczecin@interia.pl

 

Dane potrzebne do przelewu w PLN:

 
Tomasz Witkiewicz
Śląska 19/2
Szczecin 70-434
Nr konta w Mbank: 79 1140 2004 0000 3702 5778 9969Nasz sklep stacjonarny istnieje w tym samym miejscu od 2011 roku i jest prowadzony przez Tomasza Witkiewicza, kolekcjonera i autora wielu publikacji numizmatycznych.

Więcej o właścicielu firmy...


Nasza firma specjalizuje się w skupie, sprzedaży i wycenie monet, złota inwestycyjnego, banknotów, medali, odznaczeń, pamiątek wojskowych i pocztówek.


Nazwa sklepu czyli Szerf pochodzi od zdawkowej miedzianej monety związanej nierozłącznie z mennictwem księstw pomorskich. Szerfy były produkowane między innymi w Szczecinie. Na temat tej małej drobnej monety nakładem naszego wydawnictwa ukazała się książka Szerfy Pomorskie.


SPRZEDAŻ

Zachęcamy do przejrzenia nasze bogatej oferty monet, numizmatów, złota inwestycyjnego, medali, odznaczeń i banknotów na portalu Numimarket gdzie na bieżąco aktualizujemy ceny i poszerzamy ofertę. W naszym sklepie stacjonarnym możesz osobiście obejrzeć i kupić wystawione tam przedmioty.


SKUP

Oferujemy najwyższe ceny dla sprzedających. Co ważne, gotówkę płacimy od ręki. Swoją kolekcję można również oddać w komis. To korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że monety zostaną sprzedane za naszym pośrednictwem po cenach rynkowych.


WYCENA

Wycena jest bezpłatna, przeprowadzana na miejscu, w sklepie. Przy dużych kolekcjach istnieje możliwość dojazdu do klienta i wyceny w jego domu. Wstępnej wyceny dokonujemy również przez pocztę elektroniczną na podstawie zdjęć przesłanych przez klienta. Można również przesłać swoją kolekcję pocztą tradycyjną. Jeżeli wycena nie będzie satysfakcjonowała klienta, kolekcja zostaje mu odesłana z powrotem na nasz koszt.


WYDAWNICTWO

Posiadamy własne wydawnictwo, które opublikowało kilka pozycji cieszących się sporą popularnością wśród początkujących jak i zaawansowanych zbieraczy. "Numizmatyka bez tajemnic", "Inwestowanie w monety", "Z wykrywaczem po skarby",  "Opowiadania Numizmatyczne" czy "Inwestowanie w złoto i srebro" to książki skierowane do szerszego grona kolekcjonerów. Natomiast "Szerfy Pomorskie - katalog i opracowanie" oraz "Podwójne szelągi w mennictwie pomorskim" są dedykowane osobom, które interesują się numizmatyką pomorską.


FACHOWE DORADZTWO

Naszym klientom i kontrahentom oferujemy szeroką pomoc przy zakupach oraz inwestycjach.