Działy sklepu

Kontakt

Sklep Numizmatyczny SzerfSzczecin

ul. Śląska 19/2
(wejście od Mazurskiej 13)
70-434 Szczecin
Godziny otwarcia:
Pn-pt. 10-18
Sob.   10-14

tel: 918314468
e-mail: szerfszczecin@interia.pl
allegro: SzerfSzczecin
numimarket: SzerfSzczecin

Sklep stacjonarny

Sklep Numizmatyczny Szerf Szczecin


na google

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego,

który jest otwarty

od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18,

oraz w soboty od 10 do 14.

 

Adres naszego sklepu:

 

ul. Śląska 19/2

(wejście od Mazurskiej 13)

70-434 Szczecin

tel. 918314468

szerfszczecin@interia.pl


Sklep jest prowadzony przez Tomasza Witkiewicza, kolekcjonera i autora wielu publikacji numizmatycznych.

Więcej o właścicielu firmy...


Nasz sklep specjalizuje się w skupie, sprzedaży i wycenie wszystkich monet, banknotów, medali, odznaczeń, pamiątek wojskowych, pocztówek oraz innych drobnych antyków.


SPRZEDAŻ

Dzięki nam nie będziesz musiał stać w kolejce przed oddziałem NBP, ponieważ wszystkie nowości stamtąd trafiają do naszego sklepu. Zachęcamy również do skorzystania z naszego dużego sklepu internetowego, który znajdą Państwo na niniejszej stronie www. W naszym sklepie możesz również kupić akcesoria numizmatyczne (albumy, klasery, kasety, kapsle, holdery, przekładki, strony, lupy) oraz literaturę poświęconą kolekcjonerstwu.


SKUP

Oferujemy korzystne, najwyższe ceny dla sprzedających. Co ważne, gotówkę płacimy od ręki. Swoją kolekcję można również oddać w komis. To korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że monety zostaną sprzedane przez nich za naszym pośrednictwem po cenach rynkowych.


WYCENA

Wycena jest bezpłatna, przeprowadzana na miejscu, w sklepie. Przy dużych kolekcjach istnieje możliwość dojazdu do klienta i wyceny w jego domu. Wstępną wycenę dokonujemy również przez pocztę elektroniczną na podstawie zdjęć przesłanych przez klienta. Można również przesłać swoją kolekcję pocztą tradycyjną. Jeżeli wycena nie będzie satysfakcjonowała klienta, kolekcja zostaje mu odesłana z powrotem na nasz koszt.


WYDAWNICTWO

Posiadamy własne wydawnictwo, które opublikowało kilka pozycji cieszących się sporą popularnością wśród początkujących jak i zaawansowanych zbieraczy. "Numizmatyka bez tajemnic", "Inwestowanie w monety", "Z wykrywaczem po skarby" czy powstające właśnie "Opowiadania Numizmatyczne" to książki skierowane do szerszego grona kolekcjonerów. Natomiast "Szerfy Pomorskie - katalog i opracowanie" oraz "Podwójne szelągi w mennictwie pomorskim" są dedykowane osobom, które interesują się numizmatyką pomorską.


MIŁA OBSŁUGA

Oferujemy również miłą obsługę, która jest naszą codziennością, a nie wyjątkiem.