Działy sklepu

Kontakt

Sklep Numizmatyczny SzerfSzczecin

ul. Śląska 19/2
(wejście od Mazurskiej 13)
70-434 Szczecin
Godziny otwarcia:
Pn-pt. 10-18
Sob.   10-14

tel: 918314468
e-mail: szerfszczecin@interia.pl
allegro: SzerfSzczecin
numimarket: SzerfSzczecin

Sklep stacjonarny

Reklamy w książkach


Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy swojego produktu lub swojej firmy to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

 

Nasze wydawnictwo zajmuje się wydawaniem książek o tematyce numizmatycznej. Obecnie w sprzedaży jest książka Z wykrywaczem po skarby, Numizmatyka bez tajemnic, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Poprzez kolejną pozycję Katalog szerfów pomorskich promujemy mennictwo pomorskie

Wielkość sprzedaży książek waha się w granicy 5000 egzemplarzy rocznie a ponadto cały czas poszerzamy kanały dystrybucyjne. 

Niebawem wydajemy dwie książki. Pierwsza z nich Opowiadania Numizmatyczne. Historia monetą się toczy snuje opowieści o numizmatach przez pryzmat literatury pięknej. Druga z nich Podwójne szelągi w mennictwie pomorskim jest niejako kontynuacją Szerfów, chociaż zdecydowanie bogatszą pod każdym względem.


 

Nasze książki są pozycjami branżowymi czyli skuteczność reklamy jest bardzo duża. Nie planujemy dużej liczby reklamy w poszczególnych książkach ponieważ chcemy zwiększyć jej skuteczność oraz nie utrudniać życia czytelnikom.

 

Książki są formatu B5, a możliwe reklamy to czarnobiałe i kolorowe. W pakietach oczywiście jest taniej. Dodruki robimy dość często więc zawsze jest możliwość dodania nowego materiału.

 

Liczba miejsc reklamowych jest ściśle ograniczona.

 

Pytania proszę kierować na email:  szerfszczecin@interia.pl